Главная » 2015 » Август » 4 » Розширення продуктової лінійки ЛАПП Україна
13:53
Розширення продуктової лінійки ЛАПП Україна

Ми постійно працюємо над розширенням асортименту для того, щоб максимально задовольнити Ваші потреби. У відповідь на запити наших клієнтів до продуктової лінійки ЛАПП Україна було включено кабельно-провідникову продукцію європейських виробників, що доповнюють номенклатуру LAPP KABEL

Будь-який кабель, що прокладається поза приміщенням в ґрунті, може бути пошкоджений гризунами. Пошкодження ізоляції достатньо серйозне пошкодження, що призводить до збільшенню витоку струму та частому запуску системи аварійного відключення. Виявлення та усунення такого роду проблем зазвичайно трудомісткий процес, тому більш раціональним є рішення заздалегідь потурбуватися про захист кабельної траси від тварин.

З-поміж безлічі сучасних варіантів захисту кабелю від гризунів ЛАПП УКРАЇНА пропонує аналог ÖLFLEX® CLASSIC 110 із відповідними вимогами. Його ПВХ оболонка виготовлена із додаванням спеціального компоненту, що має специфічний запах, тим самим він стає непривабливим для тварин. Усі технічні характеристики кабелю 110 ANTI-RODENT ви знайдете за посиланням. Варто також зазначити, що для прокладки поза приміщенням, доступна версія кабелю, що є аналогом кабелю ÖLFLEX® CLASSIC 110 BLACK стійкого до УФ випромінення (в екрані чи без).

***

 

 

Просмотров: 1012 | Добавил: elcity | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: